3 z 5

ZAWORY REGULACYJNE AB-QM 4.0 DANFOSS W KOŃCU W BIBLIOTECE HYDRONICPACK!

Zaktualizuj bezpłatnie FLM i rozszerzaj możliwości swojej pracowni projektowej!

Konstrukcja odporna na osadzanie się kamienia i zanieczyszczeń, dokładny pomiar przepływu, dwukierunkowe napełnianie i płukanie oraz ciśnienie nominalne PN25 to tylko wybrane elementy charakterystyki zaworów regulacyjnych niezależnych od ciśnienia (PICV) typu AB-QM 4.0 od Danfoss, które dostępne są nareszcie w bibliotece Hydronicpack 6.0.

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić wodną instalację grzewczą lub chłodniczą bez zaworów PICV, które zwiększają wydajność energetyczną instalacji grzewczych i chłodzących. AB-QM 4.0 Danfoss jest przeznaczony do urządzeń końcowych, takich jak klimakonwektory, sufity grzewczo-chłodzące czy belki chłodzące.

Wyposażone w siłowniki zawory precyzyjnie regulują temperaturę w pomieszczeniach i poprawiają komfort cieplny użytkowników.

Instrukcja instalacji biblioteki znajduje się TUTAJ.

W przypadku wyposażenia zaworów AB-QM 4.0 w cyfrowy siłownik NovoCon S możliwe jest zastosowanie systemów HVAC 4.0 do inteligentnych budynków z rozwiązaniami z zakresu Internetu rzeczy (IoT).

UWAGA! Dzięki usłudze Wsparcie Techniczne PREMIUM komponenty nowej biblioteki Danfoss jak i pozostałe komponenty dostępne w FLM można w łatwy sposób eksportować do formatów .ifc i rvt.

 

Projektuj wykorzystując efektywne oprogramowania BIM z oferty FLUID DESK – wymieniaj się plikami projektowymi z architektami, konstruktorami, elektrykami i innymi branżystami w jednym z trzech najbardziej popularnych formatów projektowych na rynku.

 

Jeśli jesteś producentem urządzeń i komponentów HVAC i chcesz dodać własną bibliotekę elementów do programów FLUID DESK skontaktuj się z nami telefonicznie +48 609 869 862 lub mailowo: info@fluid-desk.com

Zobacz galerię z przykładami projektów z wykorzystaniem central Danfoss: