1 z 5

WARSZTATY DLA PROFESJONALISTÓW Z BRANŻY AEC!

Poznaj możliwości FLUID DESK BIM 2024!

Zapraszamy na pierwszą edycję bezpłatnych Warsztatów dla profesjonalistów z branży instalacyjnej i budowlanej w 2024 roku.

 

Program każdego dnia jest taki sam, zatem wybierz jeden z dogodnych terminów:

  • 27 maja (poniedziałek),
  • 28 maja (wtorek) lub,
  • 29 maja (środa).

Rozpoczynamy o 10:30. Zarejestruj się już teraz: https://www.fluid-desk.com/warsztaty/

 

W trakcie naszych spotkań zaprezentujemy najnowsze wydanie środowiska FLUID DESK BIM 2024, które stanowi bezkonkurencyjne środowisko dla projektantów branży instalacyjnej i budowlanej. Jeśli chcesz zwiększyć produktywność Twojej pracowni i obniżyć koszty, to warsztaty są dla Ciebie!

 

FLUID DESK BIM 2024 to platforma BIM dająca wszechstronne możliwości pracy z modelami budynków w formacie IFC lub RVT, jak również pozwalająca na projektowanie na tradycyjnych podkładach 2D albo w formule hybrydowej. Uczestników Warsztatów zapoznamy z procesem przygotowania modelu do projektowania. Przedstawimy również większość funkcji kultowego Ventpacka i Hydronicpacka oraz zaprezentujemy nowości modułu Sanipack.

Warsztaty będziemy prowadzić z wykorzystaniem nowego modelu budynku wysokiego.

 

Przedstawimy jak efektywnie zorganizować proces koordynacji BIM, tak żebyśmy mogli pracować na aktualnym modelu, a uczestnicy procesu projektowani i lub budowy otrzymywali od nas aktualny status projektu, a także jak zautomatyzować proces publikowania dokumentacji 2D korzystając z funkcji wydruków seryjnych, dzięki czemu zredukujmy znacząc czas na wydanie dokumentacji projektu.

 

W czasie warsztatów zwrócimy szczególną uwagę na poprawę produktywności projektowania dzięki:

  • nowe możliwości tworzenia elementów niestandardowych i ich eksport do IFC oraz RVT,
  • ulepszeniu funkcji projektowania ciągłego wielu rur w różnych technologiach,
  • automatycznemu izolowaniu zaprojektowanych instalacji rurowych,
  • wyświetlaniu i edytowaniu spadków instalacji rurowych,
  • możliwości korzystania z magicznej różdżki: filtrowanie, izolowanie oraz edycja wielu elementów jednocześnie,

To tylko wybrane funkcje, które decydują o poprawie wydajności pracy, które będziesz mógł poznać w czasie naszego spotkania.

Nie zabraknie wystąpień ekspertów i omówienia najnowszych bibliotek w tym między innymi najnowszego 2-drogowego elektronicznych regulatora różnicy ciśnień z funkcją pomiaru przepływu, temperatury i mocy TA-Smart-Dp z oferty firmy IMI Hydronic Engineering.

Zapoznamy Państwa również z najnowszą biblioteką elementów instalacji tryskaczowych, które zostaną udostępnione już wkrótce w Hydronicpack.

W czasie Warsztatów przedstawimy aktualizację zaawansowania projektu implementacji sztucznej inteligencji do automatycznego przygotowania modeli budynków na potrzeby analizy strat i zysków energii i certyfikacji energetycznej nad którą pracuje zespół FLUID DESK.

 

Nie zabraknie również prezentacji najnowszych bibliotek w tym między innymi od DANFOSS, KAMPMANN oraz aktualizacji elementów VASCO, VENTIA, GRYFIT TECHNIK i IMI.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA WARSZTATY?

 

Należy wybrać jeden z proponowanych terminów warsztatów: 27, 28 lub 29 maja 2024 roku i wysłać swoje zgłoszenia na adres e-mail support@fluid-desk.com w tytule e-maila, wpisując WARSZTATY i wybraną datę, a w treści umieścić imię i nazwisko i nazwę firmy oraz adres e-mail, na który FLUID DESK prześle link do warsztatów. Możesz to również zrobić już teraz korzystając z formularza na naszej stronie: https://www.fluid-desk.com/warsztaty/

 

UWAGA!

 

Liczba miejsc jest ograniczona. Warsztaty rozpoczynają się o godzinie 10:30 – czas trwania około 3 godziny.

 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego +48 609 859 862.