1 z 5

SZKOLENIE Z PROJEKTOWANIA INSTALACJI HVAC PRZY UŻYCIU NARZĘDZI FLUID DESK – Warszawa 13 lub 14 listopad

Ventpack 4.0 z Eksploratorem Projektu 4.0 - efektywne projektowanie już po ośmiu godzinach warsztatów!

Zapraszamy na warsztaty dla początkujących i zaawansowanych użytkowników oprogramowania Ventpack 4.0 z Eksploratorem Projektu 4.0!

W trakcie szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności z zakresu:

  • zasad korzystania z bibliotek parametrycznych CAD & BIM oraz tworzenia i pracy z elementami niestandardowymi,
  • efektywnego wykorzystania funkcji automatyzujących proces projektowy takich jak: ciągłe rysowanie, wstawienie, łączenie,
  • wykonywanie przekrojów pomocniczych i inteligentnych, korzystanie ze zdalnych połączeń,
  • wykonywania i analizy obliczeń hydraulicznych i akustycznych dla zaprojektowanych instalacji, tworzenia zestawień materiałowych,
  • projektowania w widokach 3D, przygotowywania projektów do druku, exportu geometrii elementów Ventpack poza środowisko dwg (np. do formatu rvt i IFC), raportowania błędów, przygotowywania prezentacji zaprojektowanej instalacji z wykorzystaniem renderowania i wizualizacji dynamicznej,
  • możlwości wykorzystania platformy www.partshelf24.com w zakresie ofertowania, kontaktu z producentem i przechowywania zestawień materiałowych w chmurze.

Koszt uczestnictwa w warsztatach dla jednej osoby obejmujący aktywne szkolenie,  dostęp do licencji oprogramowania Ventpack 4.0 i Eksplorator Projektu 4.0 ograniczonej czasowo na okres 30 dni, materiały szkoleniowe oraz lunch wynosi 499 zł netto!

 

Jeśli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w szkoleniu proszę o wybranie jednej z lokalizacji:

Szkolenie potrwa 8 godzin – start godzina 9:00!  Ilość miejsc ograniczona!

UWAGA! Każdy z uczestników powinien posiadać swój komputer, który obsługuje środowisko graficzne AutoCAD w wersji pełnej 2013-2018 lub BricsCAD V17 – V18 w wersji Pro albo Platinum!.

Jeśli nie mają Państwo dostępu do wymienionego oprogramowania proszę o kontakt telefoniczny: +48 609 85 98 62 lub mailowy: support@fluid-desk.com.