1 z 5

Opublikowaliśmy wyczekiwaną bibliotekę armatury regulacyjnej do wodnych systemów grzewczych i chłodniczych IMI Hydronic Engineering – producenta obecnego na rynku już od 125 lat i aktywnego na całym świecie.

Kompleksowa integracja z Hydronicpack i szerokie portfolio produktowe zaworów IMI umożliwiają optymalne zaprojektowania instalacji również pod względem zużycia energii, co w dzisiejszych czasach ma szczególne znaczenie.

 

Pobierz aktualizację bibliotek, a w przypadku wątpliwości jak dokonać instalacji skontaktuj się z naszym Wsparciem Technicznych. Instrukcja instalacji biblioteki znajduje się TUTAJ.

 

Biblioteka obsługiwana jest przez Hydronicpack w wersji 5.0. Jeśli jeszcze nie zaktualizowałeś swojej wersji to na pewno jest to najlepsza okazja.

 

W przypadku potrzeby wsparcia technicznego w zakresie doboru zaworów IMI Hydronic Engineering umów się na szkolenie on-line z Koordynatorem Projektów IMI Hydronic Engineering.

Projektuj wykorzystując efektywne oprogramowania BIM z oferty FLUID DESK – wymieniaj się plikami projektowymi z architektami, konstruktorami, elektrykami i innymi branżystami w jednym z trzech najbardziej popularnych formatów projektowych na rynku.

 

Jeśli jesteś producentem urządzeń i komponentów HVAC i chcesz dodać własną bibliotekę elementów do programów FLUID DESK skontaktuj się z nami telefonicznie +48 609 859 862 lub mailowo: info@fluid-desk.com

 

Zobacz galerię z przykładami projektów z wykorzystaniem komponentów IMI Hydronic Engineering.