2 z 5

W dniach 10-11 kwietnia 2024 można nas spotkać w Warszawie na PGE Narodowy gdzie organizowane są DNI PROFESJONALISTÓW 2024. To znakomita okazja, żeby poznać możliwości FLUID DESK BIM 2024 oraz Ventpack 6.0 i Hydronicpack 6.0 oraz Sanipack 6.0.

Uwaga organizatorzy FORUM rozlosują wśród uczestników kompletny pakiet naszego najnowszego oprogramowania!

FLUID DESK BIM 2024 to zawansowane narzędzie klasy BIM natywnie wspierające format .DWG, które umożliwia otwierania (import) modeli budynków w formacie IFC lub RVT i umożliwiające pracę programami branżowymi Ventpack, Eksplorator Projektu, Hydronicpack oraz Sanipack – modelowanie systemów instalacyjnych oraz ich koordynację BIM za pośrednictwem IFC czy też RVT.

Odwiedź nas w czasie FORUM a sam przekonasz się jak proste może być modelowania systemów instalacyjnych oraz koordynacji BIM. W czasie prezentacji live zobaczysz między innymi:

  • import modli budynków formacie IFC i RVT,
  • modelowanie systemów instalacyjnych,
  • zautomatyzowane przygotowanie dokumentacji 2D,
  • eksport modelu systemów instalacyjnych do IFC i import to RVT w celu koordynacji BIM.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, zaprezentujemy nasze najnowsze oprogramowanie – FUID DESK BIM – które znacząco podnosi wydajność pracy. To zawansowane narzędzie klasy BIM, które umożliwia otwierania (import) modeli budynków wydanych przez architektów w formacie IFC lub RVT i umożliwiające po zainstalowaniu dodatkowo Ventpack, Hydronicpack oraz Sanipack modelowanie systemów instalacyjnych oraz ich koordynację BIM za pośrednictwem IFC – działa perfekcyjnie z Archicad oraz za pośrednictwem formatu RVT z użytkownikami REVIT.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny ale WYMAGANA JEST REJESTRACJA: https://www.forumwentylacja.pl/rejestracja

 

Dla uczestników DNI PROFESJONALISTÓW przygotowaliśmy specjalny rabat na zakup naszego oprogramowania – zapraszamy na stoisko, aby zapoznać się ze szczegółami oferty promocyjnej!

 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 609 85 98 62.