1 z 5

Zapraszamy na premierowy pokaz FLUID DESK BIM w trakcie pierwszej edycji Warsztatów dla profesjonalistów z branży instalacyjnej i budowlanej w 2023 roku.

 

Program każdego dnia jest taki sam, zatem wybierz jeden z dogodnych terminów:

  • 23 maja (wtorek),
  • 24 maja (środa) lub
  • 25 maja (czwartek).

Rozpoczynamy o 10:30.

 

W trakcie naszych spotkań przedstawimy w pełni funkcjonalne środowisko FLUID DESK BIM oraz szereg nowych funkcji, wyczekiwanych przez wielu użytkowników w tym między innymi:

  • tworzenie elementów niestandardowych i ich eksport do IFC oraz RVT,
  • ulepszona funkcja projektowania ciągłego wielu rur w różnych technologiach,
  • automatyczne izolowanie zaprojektowanych instalacji rurowych,
  • wyświetlanie i edytowanie spadków instalacji rurowych,
  • magiczna różdżka: filtrowanie, izolowanie oraz edycja wielu elementów jednocześnie.

To tylko wybrane funkcje, które będzie można zobaczyć po raz pierwszy!

Dokonamy również przeglądu ostatnio dodanych bibliotek w tym Wilo, IMI, czy też Vasco i GRYFIT TECHNIK oraz przekażemy informacje o nowych projektach, które realizujemy między innym dla Ventia, Danfoss czy Kampmann.

Najbliższa edycja warsztatów to okazja do zapoznania się z metodyką obliczeń akustycznych w Ventpack oraz z wymaganiami dotyczącymi dopuszczalnych poziomów dźwięku w pomieszczeniach – omówiony zostanie stan aktualny i planowane zmiany oraz przedstawione zostaną przykłady obliczeniowe, które zaprezentuje ekspert, na co dzień zajmujący się zagadnieniami akustyki w budownictwie.

Nie zabraknie również prezentacji zaawansowania projektu implementacji sztucznej inteligencji do automatycznego przygotowania modelu budynku na potrzeby analizy strat i zysków energii i certyfikacji energetycznej, nad którą pracuje zespół FLUID DESK.

 

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA WARSZTATY?
Należy wybrać jeden z proponowanych terminów warsztatów: 23, 24 lub 25 maja 2023 roku i wysłać swoje zgłoszenia na adres e-mail: support@fluid-desk.com – w tytule e-maila wpisując WARSZTATY i wybraną datę, a w treści umieścić imię i nazwisko, nazwę firmy oraz adres e-mail, na który FLUID DESK prześle link do warsztatów.

 

UWAGA!
Liczba miejsc jest ograniczona. Warsztaty rozpoczynają się o godzinie 10:30 – czas trwania około 3 godziny.

 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego +48 609 859 860.