1 z 5

Użytkownicy Hydronicpack mogą skorzystać z kolejnej aktualizacji bibliotek kompleksowej oferty zaworów do wodnych systemów grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych produkcji BELIMO.

 

Pełna integracja parametrycznej biblioteki zaworów BELIMO z Hydronicpack i wszechstronna oferta produktowa umożliwiają efektywne i wydajne projektowanie instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych bezpośrednio w środowisku BIM.

Pobierz aktualizację bibliotek, a w przypadku wątpliwości jak dokonać instalacji skontaktuj się z naszym Wsparciem Technicznych. Instrukcja instalacji biblioteki znajduje się TUTAJ.

 

Biblioteka obsługiwana jest przez Hydronicpack w wersji 5.0. Jeśli jeszcze nie zaktualizowałeś swojej wersji to na pewno jest to najlepsza okazja.

Projektuj wykorzystując efektywne oprogramowania BIM z oferty FLUID DESK – wymieniaj się plikami projektowymi z architektami, konstruktorami, elektrykami i innymi branżystami w jednym z trzech najbardziej popularnych formatów projektowych na rynku.

 

Jeśli jesteś producentem urządzeń i komponentów HVAC i chcesz dodać własną bibliotekę elementów do programów FLUID DESK skontaktuj się z nami telefonicznie +48 609 859 862 lub mailowo: info@fluid-desk.com

 

Zobacz galerię z przykładami projektów z wykorzystaniem zaworów BELIMO.