1 z 5

Kompleksowe projektowanie instalacji HVAC z FLUID DESK – spotkaj się z nami na Forum Wentylacja w Warszawie 3 i 4 marca

Zapraszamy na stoisko 162 gdzie zaprezentujemy najnowsze rozwiązania podnoszące produktywność pracy Twojej pracowni.

Jak co roku zapraszamy do skorzystania z okazji spotkania się z nami w ramach Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja 2020. Jesteśmy na stoisku 162!

W czasie Forum zaprezentujemy najnowsze możliwości projektowe Ventpack 5.0 oraz Hydronicpack 5.0 podnoszące produktywność procesu projektowania, w tym takie funkcje jak:

  • zaawansowane filtrowanie, wyszukiwanie i izolowanie elementów,
  • zmiana parametrów dla wielu elementów jednocześnie,
  • intuicyjne rysowanie z możliwościami szybkiej modyfikacji zaprojektowanych odcinków instalacji,
  • nowe biblioteki parametryczne,
  • praca z modelami budynków oraz formatem ifc.

Wszystkich zainteresowanych możliwościami pracy naszych programów w technologii CAD & BIM zapraszamy na seminarium szkoleniowe Kompleksowe projektowanie instalacji HVAC przy użyciu programów FLUID DESK, które odbędzie się 4 marca (drugi dzień targów) o godzine 11:00. Wśród uczestników wykładu rozlosujemy nagrodę w postaci licencji programu Ventpack 5.0!

Zapraszamy wszystkich producentów urządzeń i wyrobów HVAC do zapoznania się z ofertą przygotowania bibliotek parametrycznych w formatach .dwg, .rvt i .ifc oraz możliwościami wspomagania procesów ofertowania i składania zamówień z wykorzystaniem platformy www.partshelf24.com.

Podczas Forum nie zabraknie niespodzianek! Przyjdź i sprawdź nowe możliwości kultowej platformy CAD & BIM dla profesjonalistów z branży HVAC!