1 z 5

KOLEJNE SEMINARIA ZA NAMI! DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE I WYMIANĘ DOŚWIADCZEŃ.

Najnowsze rozwiązania Ventpack 5.0 znacząco zwiększają efektywność kolejnych pracowni projektowych! 


Projektowanie w metodologii BIM to nowe wyzwania, które w opinii wielu projektantów potencjalnie mogą znacząco poprawić proces koordynacji realizacji robót instalacyjnych, tymczasem w praktyce to dodatkowe obowiązki w procesie projektowania i konieczność reorganizacji procesu projektowego.

 

Praca z modelem wymaga od projektanta nie tylko zakupu odpowiedniej jakości sprzętu komputerowego, oprogramowania, ale przede wszystkim czasu na wdrożenie nowych narzędzi. Programy FLUID DESK ze względu na prostotę projektowania, zaawansowane funkcje inżynierskie, wyrafinowane funkcje wyszukiwania i zmiany właściwości wielu komponentów jednocześnie, a także dzięki możliwościom tworzenia zestawień materiałowych oraz eksport projektów poza środowisko .dwg są najprawdopodobniej najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla pracy w technologii CAD&BIM!

Nie bez znaczenia jest również możliwości wielobranżowego projektowania z wykorzystanie oprogramowania FLUID DESK – już wkrótce udostępniony zostanie SANIPACK do wspomagania projektowania instalacji wodnych i kanalizacyjnych oraz ciepłej i zimnej wody użytkowej.

Programy FLUID DESK pozwalają na:

  • kompleksowe projektowania instalacji HVAC w zakresie wentylacji, wentylacji pożarowej, ogrzewania, wody lodowej, instalacji wodnych i kanalizacyjnych oraz ciepłej i zimnej wody użytkowej.
  • wykonywanie kompleksowych obliczeń hydraulicznych i akustycznych,
  • eksport projektów do formatu IFC i RVT,
  • korzystania z różnorodnych bibliotek elementów ogólnych oraz ciągle poszerzanych bibliotek elementów producentów.

 

FLUID DESK świadczy także usługi dodatkowe takie jak:

  • wsparcie techniczne,
  • prowadzenie szkoleń i wdrożenie oprogramowania w pracowniach,
  • wspomaganie pracy zakładów produkcyjnych w zakresie zarządzania produkcją i e-Kanban.

We wrześniu zapraszamy na kolejne spotkania, które odbędą się w Rzeszowie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie! Będzie to okazja do prezentacji kolejnych szczegółów środowiska CAD & BIM stand-alone od FLUID DESK, którego dystrybucja planowana jest już na początku 2020 roku!