1 z 5

Zapraszamy naszych użytkowników oraz wszystkie osoby zainteresowane poznaniem wszechstronnych możliwości programów FLUID DESK do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach on-line. Wybierz jeden z terminów:

 

• 23 listopad (środa),
• 24 listopad (czwartek),
• 25 listopad (piątek).

 

Program każdego dnia jest taki sam, zatem wybierz jeden z najbardziej dogodnych terminów. Rozpoczynamy o godzinie 10:30.

 

Nasze najbliższe spotkanie to unikalna szansa udziału w przedpremierowej prezentacji FLUID DESK BIM – programu, który w 2023 roku zrewolucjonizuje warsztat pracy nie tylko inżynierów HVAC!

 

W czasie warsztatów zaprezentujemy Państwu również najnowsze biblioteki CAD & BIM uznanych producentów: Wilo oraz IMI.

Ostatnie dwa zrealizowane projekty bibliotek to de facto zawansowane programy doborowe, które rewolucjonizują sposób pracy podnosząc produktywności zespołów projektowych.

 

Nie zmarnuj okazji, żeby zwiększyć efektywności swojej pracowni i zapisz się już dzisiaj na najbliższy cykl naszych spotkań.

Na warsztatach FLUID DESK nie może zabraknąć wykładów eksperckich. Tym razem udział wezmą firmy GRYFIT TECHNIK z premierową prezentacją przeciwpożarowych klap odcinających CX-4S i CX-5 montowanych na powierzchni przegród budowlanych bez użycia zaprawy w czasie krótszym niż 5 min (!) oraz firma A-WENT.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA WARSZTATY?
Należy wybrać najbardziej optymalny termin warsztatów: 23, 24 lub 25 listopad i wysłać swoje zgłoszenie na adres e-mail: support@fluid-desk.com w tytule maila wpisując WARSZTATY i wybraną datę a w treści maila: imię i nazwisko oraz numer kontaktowy, w odpowiedzi prześlemy link do spotkania.

 

UWAGA!
Liczba miejsc jest ograniczona. Warsztaty rozpoczynają się o godzinie 10:30 i potrwają około 3,5 godziny. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego +48 609 859 862.

 

ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z LISTOPADOWYCH RABATÓW!

Skorzystaj z 20% rabatu przy zakupie wymienionych poniżej pakietów licencji FLUID DESK:

 

• Ventpack + Eksplorator Projektu 5.0 – zamiast 6 580 zł netto zapłacisz tylko 5 264 zł netto,
• Ventpack + Hydronicpack 5.0 – zamiast 8 580 zł netto zapłacisz tylko 6 864 zł netto,
• Ventpack + Eksplorator Projektu + Hydronicpack 5.0 – zamiast 10 170 zł netto zapłacisz tylko 8 136 zł netto,
• Ventpack + Eksplorator Projektu + Hydronicpack 5.0 + PREMIUM – zamiast 12 660 zł netto zapłacisz tylko 10 128 zł netto.

 

UWAGA!
Od 1 stycznia 2023 roku ceny naszego oprogramowania wzrosną o 10% (pierwszy raz od 4 lat!) – zatem obecna promocja to ostatnia szansa, aby skorzystać z tak niskich cen!