4 z 5

Zapraszamy na drugą edycję bezpłatnych Warsztatów dla profesjonalistów z branży instalacyjnej i budowlanej w 2023 roku.

 

Program każdego dnia jest taki sam, zatem wybierz jeden z dogodnych terminów:

  • 26 września (wtorek),
  • 27 września (środa) lub
  • 28 września (czwartek).

W trakcie naszych spotkań zaprezentujemy środowisko FLUID DESK BIM, które na nowo definiuje warsztat pracy projektantów branży instalacyjnej i budowlanej oraz co najważniejsze pozwala zrezygnować z innych programów zapewniając znaczące oszczędności.

 

FLUID DESK BIM to platforma natywnie pracująca w formacie .dwg, dająca wszechstronne możliwości pracy z modelami budynków w formacie IFC lub RVT, jak również pozwalająca na projektowanie na tradycyjnych podkładach 2D albo w formule hybrydowej. Uczestników Warsztatów zapoznamy z procesem przygotowania modelu do projektowania. Przedstawimy również większość funkcji kultowego Ventpacka i Hydronicpacka oraz zaprezentujemy najnowszy moduł Sanipack.

Szczególną uwagę zwrócimy na poprawę produktywności projektowania dzięki:

  • rozszerzeniu możliwości tworzenia elementów niestandardowych i ich eksport do IFC oraz RVT,
  • ulepszeniu funkcji projektowania ciągłego wielu rur w różnych technologiach,
  • automatycznemu izolowaniu zaprojektowanych instalacji rurowych,
  • wyświetlaniu i edytowaniu spadków instalacji rurowych,
  • możliwości korzystania z magicznej różdżki: filtrowanie, izolowanie oraz edycja wielu elementów jednocześnie.

Zaprezentujemy również działanie rewelacyjnej, nowej funkcji Hydronicpack do tworzenia dokumentacji izometrycznej. Automatyczne tworzenie dokumentacji wykonawczej instalacji rurowych tzw. „SPOOLS”, w których elementy 3D zamieniane są na ich izometryczne i zwymiarowane odpowiedniki w postaci bloków 2D, to potężne narzędzie dla firm wykonawczych.

W czasie Warsztatów przedstawimy aktualizację zaawansowania projektu implementacji sztucznej inteligencji do automatycznego przygotowania modeli budynków na potrzeby analizy strat i zysków energii i certyfikacji energetycznej nad którą pracuje zespół FLUID DESK.

 

Nie zabraknie również prezentacji najnowszych bibliotek, w tym między innymi komponentów DANFOSS, KAMPMANN oraz aktualizacji elementów VASCO, VENTIA, GRYFIT TECHNIK i IMI.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA WARSZTATY?
Należy wybrać jeden z proponowanych terminów warsztatów: 26, 27 lub 28 września 2023 roku i wysłać swoje zgłoszenia na adres e-mail support@fluid-desk.com – w tytule e-maila wpisując WARSZTATY i wybraną datę, a w treści umieścić imię i nazwisko, nazwę firmy oraz adres e-mail, na który FLUID DESK prześle link do warsztatów.

 

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona. Warsztaty rozpoczynają się o godzinie 10:30 – czas trwania około 3 godziny.

 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego +48 609 859 862.