1 z 5

BIBLIOTEKA SYSTEMÓW POMPOWYCH WILO W HYDRONICPACK!

Zaktualizuj bezpłatnie FLM i rozszerzaj możliwości swojej pracowni projektowej.

Efektywne projektowanie BIM wodnych systemów grzewczych i chłodniczych staje się jeszcze prostsze, dzięki opublikowanej w Hydronicpack najnowszej zaawansowanej parametrycznej bibliotece systemów pompowych WILO z integrowanymi charakterystykami hydraulicznymi!

Pobierz aktualizację bibliotek, a w przypadku wątpliwości jak dokonać instalacji skontaktuj się z naszym Wsparciem Technicznych. Instrukcja instalacji biblioteki znajduje się TUTAJ.

 

Biblioteka obsługiwana jest przez Hydronicpack w wersji 5.0. Jeśli jeszcze nie zaktualizowałeś swojej wersji to na pewno jest to najlepsza okazja.

Korzystając z najnowszej biblioteki WILO – będącej de facto zaawansowanym program doborowym, możesz szybko i efektywnie zaprojektować instalację uwzględniając wszystkie niuanse planowanego systemu w szczególności pod względem zużycia energii.

Projektuj wykorzystując efektywne oprogramowania BIM z oferty FLUID DESK – wymieniaj się plikami projektowymi z architektami, konstruktorami, elektrykami i innymi branżystami w jednym z trzech najbardziej popularnych formatów projektowych na rynku.

 

Jeśli jesteś producentem urządzeń i komponentów HVAC i chcesz dodać własną bibliotekę elementów do programów FLUID DESK skontaktuj się z nami telefonicznie +48 609 859 862 lub mailowo: info@fluid-desk.com

 

Zobacz galerię z przykładami projektów z wykorzystaniem systemów pompowych WILO.