Oszczędzaj czas korzystając z funkcji Ciągłe Rysowanie w Ventpack i Hydronicpack

Jednym kliknięciem zmieniaj trasy przebiegu instalacji, rzędne wysokości, przekroje przewodów, wstawiaj kształtki, obejścia i bypassy.

Zależy Ci na przyspieszeniu pracy podczas projektowania instalacji? Chcesz w zautomatyzowany sposób zmieniać wysokość prowadzenia przewodów, szybko rysować obejścia i bypassy, zmieniać przekroje poprzeczne i wstawiać trójniki bez konieczności wybierania kolejnych kształtek z biblioteki? Zacznij korzystać z funkcji ciągłego rysowania i przekonaj się, że twoja praca może być jeszcze bardziej efektywna! Oszczędzaj czas projektując zaawansowane instalacje HVAC w technologii CAD & BIM z narzędziami FLUID DESK!

KOLEJNA ODSŁONA MOŻLIWOŚCI VENTPACK 5.0!

Zwiększamy efektywność projektowania instalacji HVAC

Nowe możliwości Ventpack 5.0 przyspieszają proces projektowania, zwiększając efektywność pracy projektanta.
Już dziś sprawdź jakie udogodnienia ma najnowsza wersja programów FLUID DESK.

Sprawdź nad czym obecnie pracujemy! Funkcje wyboru elementów, filtrowana, modyfikacji, dodania akcesoriów i izolowania urządzeń z rysunku,

SZKOLENIE Z PROJEKTOWANIA INSTALACJI HVAC PRZY UŻYCIU NARZĘDZI FLUID DESK – Warszawa 13 lub 14 listopad

Ventpack 4.0 z Eksploratorem Projektu 4.0 - efektywne projektowanie już po ośmiu godzinach warsztatów!

Zapraszamy na warsztaty dla początkujących i zaawansowanych użytkowników oprogramowania Ventpack 4.0 z Eksploratorem Projektu 4.0! Zapisz się na szkolenie w jednej z wybranych lokalizacji już teraz! Liczba miejsc ograniczona!

ZAKTUALIZUJ FLM i VENTPACK! KORZYSTAJ Z NOWYCH BIBLIOTEK CAD&BIM!

Rozszerzamy bibliotekę CAD&BIM o kolejne elementy z oferty LINDAB!

Zaktualizuj VENTPACK 4.0 o nowe biblioteki CAD&BIM z oferty LINDAB. Korzystaj także z wersji biblioteki on-line na platformie PartShelf24.com i oszczędzaj swój czas przy tworzeniu zapytań ofertowych!

Całodniowe szkolenie z podstaw projektowania instalacji HVAC z wykorzystaniem narzędzi FLUID DESK: Ventpack i Eksplorator Projektu.
Tym razem odwiedziemy KARKÓW- 25 wrzesień, WROCŁAW – 26 wrzesień I POZNAŃ – 27 wrzesień!.
Wszystkich zainteresowanych szkoleniem zapraszamy do kontaktu mailowego info@fluid-desk.com lub telefonicznego +48 609 85 98 62! UWAGA! Ilość miejsc ograniczona!

FLM WZBOGACONY O BIBLIOTEKI ELEMENTÓW Z OFERTY LINDAB!

Zainstaluj bibliotekę i rozszerz możliwości projektowe swojego FLM i Ventpack!

Do Twojej dyspozycji oddajemy pierwszy etap prac czyli 29 elementów z grupy: anemostaty sufitowe do montażu widocznego, nawiewniki sufitowe oraz dysze nawiewne Do elementów zostały dodane akcesoria oraz skrzynki rozprężne dzięki czemu swobodnie możesz projektować najbardziej skomplikowanie instalacje wentylacyjne, oddymiające i klimatyzacyjne…

WSPARCIE TECHNICZNE WARTO MIEĆ!

Sprawdź jak możemy Ci sprawnie pomóc!

Promocja na zakup oprogramowania Ventpack z Eksploratorem Projektu i usługą WSPARCIE TECHNICZNE! Przy zamówieniu oprogramowania do końca czerwca otrzymają Państwo za darmo WSPARCIE TECHNICZNE na okres 12 miesięcy!

Całodniowe szkolenie z podstaw projektowania instalacji HVAC z wykorzystaniem narzędzi FLUID DESK: Ventpack i Eksplorator Projektu.
Tym razem odwiedziemy KARKÓW- 20 czerwiec, WROCŁAW – 21 czerwiec I POZNAŃ – 22 czerwiec!.
Wszystkich zainteresowanych szkoleniem zapraszamy do kontaktu mailowego info@fluid-desk.com lub telefonicznego +48 609 85 98 62! UWAGA! Ilość miejsc ograniczona!

PRZEŁOM W ROZWIĄZANIACH FLUID DESK

Odwiedź stoisko 155 na Forum Wentylacja i dowiedz się więcej!

Współczesne projektowanie instalacji HVAC wymaga efektywnych, prostych i funkcjonalnych z inżynierskiego punktu widzenia narzędzi. FLUID DESK jest jednym z kluczowych dostawców takich rozwiązań na polski rynek. Współpracując ze środowiskiem AutoCAD i BricsCAD wspieramy pracowanie projektowe już od ponad 15 lat!

ROZSZERZENIE MOŻLIWOŚCI KORZYSTANIA Z NARZĘDZI FLUID DESK

Nowy instalator wersji 4.0 dla AutoCAD 2018!

Przekazujemy Państwu najnowszy instalator oprogramowania FLUID DESK pracujący w środowisku graficznym AutoCAD 2018! Ventpack i Hydronicpack odznaczają się dużą efektywnością projektowania instalacji HVAC, szerokim i możliwościami tworzenia zestawień materiałowych i obliczeń hydraulicznych oraz akustycznych, a dzięki platformie PartShelf24.com przyspieszają proces tworzenia ofert i przygotowywania zamówień.

VENTPACK W ŚRODOWISKU BRICSCAD V18

Efektywne projektowanie instalacji HVAC z użyciem oprogramowania FLUID DESK!

Efektywne projektowanie instalacji HVAC nigdy wcześniej nie było tak proste! Wystarczy tylko 8 godzin szkolenia, aby móc wykonywać złożone projekty wielobranżowe, analizować obliczenia hydrauliczne i akustyczne a także przygotowywać zestawienia materiałowe.

Wyświetl na stronie:

2 5 10 15 25